ריהוט גן בפרוייקטים של נדל"ן

לא כולנו התברכנו בדמיון מפותח ולא לכולנו יש יכולת לראות חלל ריק ולחשוב כיצד הוא יכול להראות לאחר שנוסיף לו ריהוט מתאים ואביזרים משלימים – הדבר תקף לגבי חללים סגורים וריקים ולגבי גינות ומרפסות שעוד לא עוצבו. בדיוק לשם כך החלו לבצבץ להן דירות לדוגמה, דירות אלו יוצרות המחשה מלאה שמאפשרת ללקוחות הפוטנציאליים להבין כיצד המקום יכול להראות. כאשר מדובר על לקוחות שלא מעוניינים להתפשר על שום דבר – בין אם מדובר על מראה או איכות ניתן לעצב את המקום ולהעניק להם בדיוק את מה שהם צריכים.

במאמר זה נעסוק בעיצוב גינות ומרפסות לדוגמה, את האזורים הללו ניתן לעצב באמצעות מערכת ישיבה יפיפייה ונוחה, פינת אוכל נחמדה ומזמינה, מרבצים מפנקים, ערסלים מרגיעים, שמשיות איכותיות שמספקות הגנה מלאה ומשתלבות במקום, שולחנות קפה שמתאימים לאירוח ופריטים נוספים שכל מטרתם היא לעורר את תשוקתו של הלקוח.

איך להגיע אל ליבם של הלקוחות הפוטנציאליים?

יש הרבה דרכים להגדיל את קהל הלקוחות הפוטנציאליים שמעוניינים לרכוש בתים. שילוב בין מספר סגנונות של עיצוב – כמו למשל: בחירת מערכות ישיבה בסגנון מודרני ונקי ושולחנות קפה נקיים לגינה או בחירה ברהיטי גינה שעשויים מעץ יוכלו לענות על צרכים של לקוחות מגוונים ולהגדיל את הביקוש. כמו כן, חשוב מאוד לבחור בריהוט שעשוי מחומרים איכותיים שמשדרים יוקרה ויעניקו לחצר או למרפסת תחושה מוחשית – בצורה זו יוכלו המתעניינים להביט ברהיטים – בספסל, בערסל, בכורסאות או בכל רהיט גינה אחר, לשבת על מערכות הישיבה ולבדוק האם הן נעימות ולקבל השראה ממראה הרהיטים השונים שמשתלבים יחד – כל אלו ייצרו אווירה חיובית ותחושה טובה שיגדילו את סיכויי המכירה. כמובן שכאשר מעצבים את המקום יש לבחור בריהוט שמתאים לגודל של המרפסת או הגינה כך שלא תתקבל תחושה של צפיפות ומחנק שיקשו על התנועה ומנגד לא תיווצר תחושת ניכור. חלוקה נכונה ובחירת ריהוט בגודל מתאים ייצרו מראה מסודר, נעים ואסתטי.

"כך יכולה הגינה שלכם להראות", מה אתם אומרים?

כי הדמיון יוצר מציאות

בחירת ריהוט גן מרשים ואיכותי יכולה לסייע בצורה ניכרת ולגרום לעלייה משמעותית בכמות הבתים הנרכשים. הקפדה על הריהוט – על בחירת מערכת הישיבה המתאימה ושילובה עם מרבץ מפנק, שולחן קפה קטן, צמחייה, שמשייה, שבילים, תאורה ויצירת התאמה בין העיצוב של החצר או המרפסת ובין הנכס כך שתיווצר תחושת המשכיות ויתקבל מראה הרמוני ימחישו ללקוחות כיצד יכולים חייהם להראות אם ירכשו את הנכס. בצורה זו יוכלו הלקוחות הפוטנציאליים לדמיין את עצמם קמים בבוקר ויוצאים לגינה כדי לקרוא עיתון ולשתות קפה או ידמיינו את עצמם מתנדנדים בנדנדה בערב, מארחים חברים בחצר ומבצעים פעילויות שגרתיות נוספות באותה חצר או מרפסת שעוצבו על ידי בעלי מקצוע מנוסים.

קבלנים רבים שהבינו את הכוח הרב שיש לתצוגת "דמו" איכותית החלו להיעזר במעצבים מקצועיים ומנוסים ולהגדיל את אחוזי ההצלחה שלהם בצורה ניכרת. אם גם אתם מעוניינים למכור נכס אנו ממליצים לכם להשקיע בתצוגת "דמו" ולראות בעצמכם את ההבדלים.