הובלות קטנות לדירה החדשה

זקוקים לשירות הובלות קטנות לדירה חדשה? עומדים לעבור אל הבית החדש ומתלבטים בין הזמנה של הובלה קטנה לשירות של הובלה רגילה? בדיקה פשוטה של השוואת מחירים בין כמה מובילים / חברות הובלה, תספק לכם את התשובה. במקביל לבדיקה, חשבו בינכם לבין עצמכם, האם אתם באמת זקוקים לשירות מלא של חברת הובלות שמבצעת הובלות דירה ובתים, בהיקף עבודה נרחב, או שמא, אפשר להסתפק בשירות מחברה שמתמחה בהובלות קטנות.

בשורה התחתונה, במידה ואתם לא באמת צריכים הובלה גדולה, הזמינו מוביל שמספק שירות הובלה קטנה, משום שהמחיר יהיה משתלם יותר.

יש לציין כי גם במקרה של הובלות קטנות, עדיין תוכלו לברר ולקחת שירותים נלווים להובלה כמו אריזה ופריקה מהדירה הישנה לדירה החדשה, הובלה עם מנוף -  אם אתם עוברים לדירה בבניין גבוה,  אחסון חפצים זמני עד ליום המעבר, קרטונים לאריזה וכן הלאה.

בסופו של דבר, תקבלו שירות מקצועי, מותאם בדיוק לצורך שלכם, במחיר שסביר ויהיה זול באופן משמעותי.

הובלות קטנות – מושלם לדירות קטנות

אם אתם גרים בדירה קטנה ועומדים לפני מעבר, או במידה ואתם יוצאים מחדרכם או מבית ההורים, ובעצם, כל מה שיש לכם להעביר לדירה החדשה זה תכולת החדר שלכם ואולי עוד כמה רהיטים או מוצרי חשמל, אין ספק ששירות הובלה קטנה יהיה מושלם עבורכם.

ישנן חברות הובלה אשר מתמקדות ומתמחות בביצוע הובלות קטנות. מוביל שמציע שירות הובלה קטנה יוכלו לעזור לכם לסיים עם ההובלה במהירות וללא בעיות. גם אם יש לכם רהיטים, ארגזים ומוצרי חשמל להעביר, הובלה קטנה שמתבצעת באופן מקצועי תעמוד במשימה.

חבל לשלם סכום גבוה עבור הובלה גדולה כשאין צורך בכך.

איך לעבור דירה בקלות

לעבור דירה בקלות – יש חיה כזו.  צריך להתארגן ולעבוד באופן מסודר, לקבוע זמן למיון וארגון החפצים והריהוט, להקצות מספיק זמן לאריזה (ולא להתפזר), לתכנן את יום ההובלה מא' ועד ת' כך שלא יהיו שום הפתעות, וכן, לתכנן גם את עבודת הפריקה בדירה החדשה.

כל מי שעבר דירה בימיו יודע שמדובר בפרויקט. יש מי שיגידו – כאב ראש. הזמן קצר והמלאכה מרובה. תכנון מראש וסדר, יקלו עליכם מאוד לקראת המעבר, במהלכו, והסיומו, כשתצטרכו לפרוק ולהתאקלם בדירה החדשה.

הנה שלושה טיפים למעבר פשוט וקל:

1. הכינו רשימת מלאי של ארגזים על תכולתם – כך תדעו בדיוק מה מכיל כל ארגז, ותוכלו להגדיר לעצמכם זמן לפריקה שלו, לפי סדר חשיבות.
2. תאמו את ההובלה עם חברת ההובלות מבעוד מאוד – אל תחכו לדקה ה-90. בחרו מספיק זמן מראש תאריך ושעה שיהיו נוחים לכם, והסבירות שהמובילים יהיו פנויים שבילכם, תגדל.
3. אם אין לכם זמן לארוז או לפרוק כמו שצריך, ו/או אם מדובר בעול עבורכם, אל תהססו והזמינו שירות אריזה/פריקה מקצועי. מדובר בשירות נפוץ מאוד כיוון שהוא באמת יעיל, מועיל ונוח. למה לשבור את הראש אם אפשר אחרת – הקלו על עצמכם.