צריכים לעבור משרד ואין לכם מושג איזה משרדים להשכרה בתל אביב יספקו לכם את התשובה הן בהיבט ניצול התועלות והן בהיבט הכלכלי של הדבר? זה ידוע שתל אביב היא עיר לא זולה מאידך, אם יש בהחלט אפשרויות שתדענה להנחות אתכם בטרם תבחרו את המשרד שנכון הן לעובדים שלכם, הן עבורכם ובעיקר הן לכל ההוצאות והדברים שיידרש מכם לשלם. המשרדים המוצעים בעיר תל אביב גדולים, קטנים, מרווחים ופחות מרווחים וכאן חשוב לדעת מה מתאים למה ובעיקר מה מתאים לכם. מתלבטים לגבי משרד באזור תל אביב ואין לכם מושג איך לבחור? הנה כמה טיפים שיהפכו את זה נכון. 

הקשר בין תשלומי הארנונה לבין המשרד המושכר 

אחד הדברים בעת בחירת משרדים להשכרה בתל אביב הוא לבחור מקום או משרד שלא ידרוש מכם תשלומי ארנונה גבוהים מדי. אז אם עניין הארנונה חשוב לכם, הדבר הראשון שיידרש מכם לבדוק זה את האזור של המשרד ואת סוגו. אם בתל אביב עסקינן שהרי חשוב לדבר על כמה אזורים, מרכז תל אביב, צפון מזרח העיר ואפילו אזורי הדרום. אם לא ידעתם ארנונה תחושב על פי האזור בה ממוקם הבניין ורק אחר כך יילקח הגודל בחשבון כמו כן סוגי הארנונה משתנים כאשר מדברים על חברות ביטוח, בנקים או אפילו בתי תוכנה משתנים. ארנונה של בעלי המקצוע הנ"ל תהיה גבוהה יותר ואילו בעניין של מחשבים ובתי תוכנה תספק העירייה הנחה וכאן התשלום של הארנונה לא יושפע מהאזור או השטח עצמו. 

איך כדאי להשכיר משרד בתל אביב? 

מחפשים משרדים להשכרה בתל אביב? לצד עניין ההוצאות השוטפות וביניהם גם עניין הארנונה רצוי לבחור את האזורים הזולים יותר קרי דרום תל אביב או צפון העיר. דרך נוספת להשכרת משרדים בתל אביב במחיר שפוי והוצאות נכונות קשור בשכירות משנה או שיתוף פעולה עם כמה בעלי עסקים. כן ידוע שתל אביב עיר יקרה ואם זה לא בדיוק בתקציב שלכם תמיד אפשר לחלוק עם עוד כמה נותני שירות ולהקטין את ההוצאות בפועל. כמו כן תמיד אפשר לשכור חדר אחד בתוך בניין משרדים ובו זמנית להשיג גם שירותי משרד הכוללים מזכירה, שימוש בחדר ישיבות, מטבח וכל השאר. במצב הזה ניתן להשכיר חדר אחד בתוך בניין משרדים ולא רק לחסוך בהוצאות אלא גם להיות בעניינים נוכח מיקומו הדומיננטי של המשרד. 

אז באיזה משרד תבחרו? לפני הכול בדקו את התקציב שהקצבתם לעצמכם כי כשמתאימים את השיקולים הכלכליים עושים בסופו של דבר את הדברים הנכונים. לאחר מכן חשוב לבדוק את מיקום המשרד – האם הוא מתאים לכם, לעובדים והן לגישה האסטרטגית השיווקית? לאחר שתענו לעצמכם על כל השאלות עלו שלב ובחרו את המשרד שיתרום לכם בהמשך הדרך.