איך למצוא משרדים למכירה באזור מבוקש?

 השקעות בנדל"ן הן פרי פרנסתם של אלפי אנשים בישראל ואולי אפילו עשרות אלפי אנשים. רכישה של נכס נדל"ן כזה או אחר יכולים להניב לכם הכנסה כמעט פסיבית ולאפשר לכם לייצר עוד כסף מהכסף שלכם. משרדים למכירה יהיו בדרך כלל אופציה פחות מועדפת על יזמים מתחילים בשוק הנדל"ן שיחפשו לרוב דירה להשקיע בה בצורה "בטוחה" יותר. אולם אם תשאלו את כרישי הנדל"ן הוותיקים הם יאמרו לכם שהנדל"ן המסחרי יכול להניב לכם תשואה הרבה יותר גבוהה מהנדל"ן למגורים וכי לרוב גם תעבדו מול לקוחות יציבים ועמידים יותר כלכלית ולכן תוכלו לסגור חוזים ארוכי טווח יותר.

היתרונות של משרדים למכירה לעומת נכסים אחרים:

בואו נודה על האמת. נדל"ן מסחרי הוא אינו הבחירה הראשונה של כל יזם נדל"ן. מדובר בקהל יעד אחר להתעסק אתו (בעלי עסקים) ועל הנייר אפשר לחשוב שקשה יותר להשכיר שטח משרדים מאשר למצוא שוכר לדירה. ובכן באזורים רבים בארץ זה בהחלט לנכון אולם כאשר מדובר על משרדים למכירה באזור עם ביקוש מציאת השוכרים תהיה מהירה מאוד, החוזה יהיה ארוך טווח ולרוב יהיה מדובר בלקוחות עמידים ויציבים כלכלית. כמו כן – היתרון הגדול ביותר של הנדל"ן המסחרי ומשרדים בפרט, הוא שניתן להפיק מהם תשואה גבוהה יותר מנדל"ן למגורים ברוב המקרים וככל שהאזור הולך ומתפתח כך הערך של המשרדים שלכם יעלו גם כן. 

איך נמצא משרד להשקעה באזור מבוקש?

  • ניתן לבדוק היטב בלוחות נדל"ן שונים לגבי משרדים למכירה באזורים מסוימים ואז לקרוא אודות אותם אזורים ולבחון אותם.

  • ניתן להיצמד לחברת נדל"ן מקצועית ומנוסה כמו גן חן המשקיעה בנדל"ן למגורים ונדל"ן מסחרי ומשתפת פעולה עם משקיעים רבים בפרויקטים שונים ברחבי הארץ באזורים שנבחרו בקפידה.

  • ניתן להתייחס למידת הפופולריות של אזורים סמוכים באותו אזור ולראות עד כמה הקהל באזור צמא לשירותים, לעסקים וכו'.

  • ניתן לבדוק שטחי מסחר שונים באותו אזור וכמה נכסים פנויים יש שם.

  • ניתן לבדוק את סוג האוכלוסייה באזור, את התשתיות, כבישים ראשיים, נוחות בתחבורה ציבורית בהגעה למקום, רמת המרכזיות של הפרויקט הקיים או זה שעומד להיבנות, את הקרבה שלו לאזרחים השונים ואפילו לבדוק עד רמת החניה במקום. לדוגמה אם הולכים לקום בנייני משרדים אטרקטיביים בסמוך לפארק הומה אדם בכל יום או בסמוך לקניון אטרקטיבי או לתחנת רכבת וכו'.

אל תשכחו לבצע את כל הבדיקות הנדרשות:

רגע לפני שאתם מסכמים את החוזה חשוב לבצע בדיקות מקיפות אודות הנכס עצמו ואודות בעלי הנכס. אתם רוצים לוודא שהמשרדים אכן בבעלות אותו אדם/גוף שאתם מדברים עמו ומעבירים אליו את הכסף. אתם רוצים לוודא שהנכס בעלי כל ההיתרים להיבנות או להתקיים, שאין עליו הגבלות כלשהם ושאתם רשאים תהיו להשכיר אותו למי שתרצו במחיר שתרצו. ישנן כמובן בדיקות נוספות שכדאי לבצע ואם אינכם בטוחים לגביהם אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר באתר או בטלפון ונשמח לעמוד לשירותכם.